• 22 824 06 06
  • +48 503 478 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 9.00-18.00

Przegląd artykułów

CTEK MXS 5.0 TEST&CHARGE

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

NOWOCZESNA ŁADOWARKA Z NIEPOWTARZALNA FUNKCJA TESTOWANIA AKUMULATORA I ALTERNATORA - Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE to połączenie zaawansowanej technologicznie ładowarki i akumulatorów, wyposażone w sterowanie mikroprocesorowe z testerem akumulatora i alternatora, stanowiąc najwyższe osiągniecie w dziedzinie testowania, ładowania i obsługi technicznej akumulatorów.Ładowanie –Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE zapewnia doskonała obsługę akumulatorów o pojemności od 1,2 Ah do 110 Ah.

CTEK MXS 5.0 TEST&CHARGE

Ładowarka ta rozwiązuje wiele problemów z akumulatorami, a jej funkcje obejmują opatentowana technologie automatycznego odsiarczania oraz jedyna w swoim rodzaju funkcje regeneracji, która pozwala przywrócić do stanu gotowości do pracy głęboko rozładowane akumulatory z rozwarstwionym elektrolitem. Opatentowana funkcja konserwacyjnego ładowania podtrzymująco- impulsowego sprawia, że ładowarka stanowi idealne rozwiązanie w przypadku zapotrzebowania na długotrwałe ładowanie podtrzymujące. Funkcje RECOND i działają osobno lub współpracują zarówno w przypadku programu, jak i programu, zapewniając użytkownikowi wysoki poziom elastyczności.

Testowanie – trzy łatwe w użyciu programy do testowania napięcia akumulatora, mocy rozruchowej oraz wydajności alternatora zapewniają możliwość uzyskania pełnego obrazu sprawności akumulatora i układu ładowania pojazdu.Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE jest łatwa i bezpieczna w obsłudze, chroni układy elektroniczne pojazdu, nie powoduje iskrzenia, posiada zabezpieczenie przed odwróceniem biegunowości i zwarciami.Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE posiada letnie gwarancje.

  • Kompletna obsługa akumulatora – jedyny w swoim rodzaju, opatentowany system przywracania gotowości eksploatacyjnej, ładowania i konserwacji wszystkich typów akumulatorów kwasowo-ołowiowych zapewniający maksymalizacje ich wydajności i żywotności.
  • Łatwość i bezpieczeństwo użytkowania – bezpieczeństwo użytkownikowi gwarantuje zabezpieczenie przed iskrzeniem oraz odwróceniem biegunowości. Układy elektryczne pojazdu są zabezpieczone dzięki wytwarzaniu napięcia o wyjątkowo wysokim poziomie jakości oraz prąd charakteryzujący sie brakiem przepiec lub skoków impulsowych. Brak konieczności odłączania akumulatora od pojazdu podczas ładowania.
  • „Wystarczy podłączyć” – czynność podłączenia jest niezwykle prosta do wykonania. Potem wystarczy wybrać program i tryb działania, a ładowarka wykona całą resztę.
  • Jedyny w swoim rodzaju 8-etapowy proces ładowania – opatentowany 8-etapowy program ładowania obejmuje testowanie stanu akumulatora, przywrócenie jego gotowości do pracy, ładowanie i konserwacje w celu zagwarantowania maksymalnej żywotności i wydajności akumulatora. Dzięki funkcji RECOND możliwa jest regeneracja głęboko rozładowanych akumulatorów z rozwarstwionym elektrolitem. Funkcja konserwacyjnego ładowania PODTRZYMUJACO-IMPULSOWEGO zapewnia doskonała obsługę akumulatora w okresach, gdy nie jest on używany.
  • Testy akumulatora i alternatora – trzy wyjątkowej jakości, łatwe do przeprowadzenia pogramy testowe, dzięki którym możliwe jest ustalenie stanu technicznego i wydajności akumulatora oraz układu ładowania pojazdu.
  • Przedłużenie żywotności akumulatora – jedyne w swoim rodzaju funkcje ładowarek CTEK zapewniają maksymalizacje wydajności akumulatora i przedłużenie jego żywotności.